> PRACA > Gdańsk

Doradca Klienta bez doświadczenia (różne działy) Gdańsk Kowale | Bricoman w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

Zadania: obsługa Klientów (zapewniamy szkolenia produktowe/sprzedażowe) zapewnienie dostępności towarów (zamówienia, wykładanie towaru na półkę) dbałość o dobry wygląd działu (czuwanie nad poprawnością etykiet cenowych, przygotowanie plakatów cenowych) Oczekiwania: chęć do nauki i rozwoju w branży mile widziane doświadczenie w sprzedaży zaangażowanie w powierzone obowiązki otwartość na Klienta dobra organizacja pracy własnej umiejętność pracy w zespole uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem OFERUJEMY: umowę o pracę opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje szkolenia, programy rozwojowe dofinansowanie karty Multisport

Detale ogłoszenia: Doradca Klienta bez doświadczenia (różne działy) Gdańsk Kowale | Bricoman
Sprzedawca: Bricoman Polska Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk